Tag: benepol

Volkswageny naszych dziadków

Czy wiemy, jakie samochody kilkadziesiąt lat temu cieszyły się w Polsce największą popularnością? Pamiętasz, jakim samochodem jeździł Twój dziadek, a o jakim marzył? Faktycznie, realia tamtych czasów sprawiły, że prawdziwym cudem była świeżo zdobyta meblościanka zapakowana w częściach do rodzimej produkcji auta – Syreny. Jeśli cofniemy się w czasie, to zobaczmy, że dla naszych dziadków nie było rzeczy niemożliwych. Wyprawa małym Fiatem do Bułgarii, czy przewożenie pralki w miejscu przedniego. Pomimo licznych niedogodności związanych z malutkimi rozmiarami i nagminnymi awariami samochodów sprzed kilkudziesięciu lat, dzisiaj coraz częściej miłośnicy motoryzacji z rozrzewnieniem spoglądają na stare egzemplarze ulubionych marek.

Czytaj dalej...

Zaufanie procentuje

Czas, w którym kończy się fabryczna gwarancja na samochód to przełomowy moment. Przychodzą do głowy różne rozterki i myśli, jak zmiana autoryzowanego serwisu na niezależny warsztat. Tymczasem coraz więcej autoryzowanych stacji serwisowych ma interesujące propozycje dla posiadaczy pojazdów nieco starszych w myśl zasady, że im starsze auto tym większy rabat. Grupa Benepol oferuje wiele: tańsze linie części zamiennych, programy serwisowe dające zniżki na części i robociznę oraz programy lojalnościowe.

Czytaj dalej...

Miałeś szkodę? Nie szkodzi!

Może przydarzyć się każdemu. W drodze do pracy, domu, sklepu, podczas dalekiej trasy w wakacyjnej podróży, a nawet na parkingu. Każdego dnia na polskich drogach dochodzi do kilkuset zdarzeń drogowych. Jak się zachować podczas wypadku? Co zrobić, gdy dojdzie do kolizji? Kiedy wezwać policję, w jaki sposób sporządzić oświadczenie? O tym wszystkim dowiesz się tutaj!

Czytaj dalej...

Benepol – tu wybierzesz najlepiej

Ubiegły rok był dla marki Volkswagen Samochody Dostawcze wyjątkowo udany. Tylko w Polsce zarejestrowano przeszło jedenaście tysięcy aut koncernu, który jest niekwestionowanym liderem na rynku sprzedaży aut dostawczych. Sprawdź ofertę salonów grupy Benepol, być może Twój nowy Volkswagen już tam na Ciebie czeka.

Czytaj dalej...

Samochody w ofercie grupy Benepol cz.3 – Volkswagen Crafter, auto do zadań specjalnych

Kolejny odcinek naszego „blogowego” cyklu „Zabudowy w Benepolu”. Skorzystaj już dziś z oferty zabudowy samochodów dostawczych Volkswagen w salonach Grupy Benepol. Oferujemy opcję gotowej zabudowy lub stworzenie projektu na specjalne i indywidualne zamówienie. W dzisiejszym odcinku poznacie zabudowy dla modelu CRAFTER – największego z graczy Volkswagen Użytkowe. Wszechstronne auto, to i wachlarz możliwości ogromny.

Czytaj dalej...

Pasek rozrządu. Wymień zanim będzie za późno.

Nie bez powodu producenci aut precyzyjnie wskazują limit kilometrów lub czas, po którym należy wymienić pasek rozrządu. To serce każdego silnika, które trzeba regularnie kontrolować. Jego awaria może prowadzić do poważnych i kosztownych konsekwencji.

Czytaj dalej...