Benepol – tu wybierzesz najlepiej

Ubiegły rok był dla marki Volkswagen Samochody Dostawcze wyjątkowo udany. Tylko w Polsce zarejestrowano przeszło jedenaście tysięcy aut koncernu, który jest niekwestionowanym liderem na rynku sprzedaży aut dostawczych. Sprawdź ofertę salonów grupy Benepol, być może Twój nowy Volkswagen już tam na Ciebie czeka.

VW Caddy. Partner w domu i w biznesie

Volkswagen Caddy czwartej generacji to auto dostosowane do Twoich codziennych potrzeb. Ten samochód, jak żaden inny, świetnie sprawdzi się zarówno w roli auta rodzinnego, jak i najlepszego partnera w biznesie. A dlaczego nowy VW Caddy jest tak wszechstronny i uniwersalny? Dzięki nowoczesnej technologii stosowanej w silnikach, auto jest niezwykle wydajne i oszczędne. Doskonale sprawdzi się tam, gdzie potrzeba praktyczności, przestrzeni i zwinności. W salonie Volkswagen Benepol wybierzesz idealną dla siebie wersje nadwoziową oraz silnikową Volkswagena CADDY.

VW Amarok, lider wśród pickupów

Asfalt czy teren? Nie musisz decydować, możesz polegać na Amaroku. 258 koni mechanicznych czyni z tego modelu lidera na rynku pickupów. Ten samochód idealnie odnajdzie się na każdej drodze i poza nią –  wszędzie tam, gdzie potrzebujesz partnera, który Cię nie zawiedzie. Jest ich dwóch, to Volkswagen Benepol i model Amarok – zespół, który jak żaden inny sprawi, że każdy dzień będzie przygodą.

VW Crafter. Pracuj mądrze, nie ciężko

Doskonałość z Polski. Największy w rodzinie, na swoje barki bierze najwięcej. Liczba sprzedanych egzemplarzy mówi sama za siebie – samochód dostawczy, który pokochały miliony kierowców. Innowacyjny wewnątrz, dopracowany na zewnątrz. Odwiedzając salon Benepol dowiesz się, jak wiele wersji przygotowaliśmy dla Ciebie. Wybierz rozstaw osi, wybierz wysokość dachu. Napęd? Przedni, tylny lub na cztery koła. To auto dla tych, którzy lubią pracować mądrze, nie ciężko.