Finansowanie dla firm

Czasy są trudne, ale wszyscy chcemy się rozwijać. Marzysz o kupnie wszechstronnego, funkcjonalnego auta dostawczego marki Volkswagen, ale nie chcesz wydawać wszystkich oszczędności? Perspektywa zaciągnięcia kredytu również nie do końca Cię przekonuje? Strzałem w dziesiątkę może się więc okazać leasing samochodu w salonach grupy Benepol. Dziś w tym poradniku, przeprowadzimy Cię krok po kroku w temacie Leasingu. 

W Volkswagen Leasing zaproponujemy Ci ciekawą ofertę CarePort Leasing. W żołnierskich słowach? Wpłata własna, którą uiszcza leasingobiorca na początku (przy zawarciu umowy) może wynosić od 0% do 45%, ale już roczny limit kilometrów, który masz do dyspozycji, jest nieograniczony. Wysokość raty miesięcznej zależy od konkretnego modelu proponowanego w naszej korzystnej ofercie, a spłaty dokonujesz przez okres 24-60 miesięcy. W ramach CarePort Leasing mamy do zaoferowania specjalnie wyselekcjonowane modele samochodów marki Volkswagen.

Jeżeli chcesz, aby oferta była w pełni dostosowana do Twoich potrzeb, my Ci w tym pomożemy. 

Elastyczne parametry leasingu pozwalają dopasować raty do Twoich potrzeb lub potrzeb Twojej firmy. Po zakończeniu umowy możesz wykupić samochód za 1% jego wartości początkowej. Oferta CarePort Leasing wyróżnia się na tle innych, zdecydowanym – niskim kosztem leasingu wynoszącym jedynie 102,9 % ceny samochodu przy parametrach: opłata wstępna 20%, okres leasingu 3 lata, wartość końcowa 1%.

Co musisz zapamiętać? CarePort Leasing to: opłata wstępna w przedziale 0-45%, miesięczne raty: 23, 35, 47 albo 59 rat – co odpowiada okresowi leasingu od 2 do 5 lat. Wartość wykupu w przedziale od 1 do 25%. OK, a co jeśli interesują Cię jeszcze niższe raty? Nie ma problemu!

Zakup dostawczego samochodu firmowego to ważna decyzja. W przypadku auta do użytku służbowego trzeba brać pod uwagę wiele czynników. Jeśli potrzebny jest pojazd do przewozu materiałów budowlanych, to ważna jest przestrzeń oraz ładowność. W przypadku aut do przewozu osób, warto zwrócić uwagę na komfort podróżowania i efektywną klimatyzację. W każdym przypadku dobrze jest wiedzieć, jakie liczby znajdą się w rubryce „spalanie”. Decydując się na leasing samochodowy, koniecznie należy sprawdzić każdą opcję wyboru i wybrać tę optymalną – dopasowaną do Ciebie.

W oddziałach grupy Benepol znajdziesz też leasing oparty na programie PROFIT Lease z rynkową wartością końcową – płacisz wtedy znacznie niższe raty niż w leasingu klasycznym, ponieważ użytkujesz samochód, spłacając jedynie realną utratę wartości samochodu. Tu wysokość miesięcznych rat zależy od: okresu użytkowania i całkowitego przebiegu zadeklarowanego przy zawieraniu umowy.

To Ty decydujesz, czy po upływie okresu użytkowania wykupujesz auto, czy oddajesz je do salonu i wybierasz nowe w ramach nowej umowy leasingu. Najważniejsze czynniki tej oferty? Opłata wstępna na poziomie 0-30%, miesięczne raty w wariantach 23, 35, 47 albo 59 rat w okresie leasingu 2-5 lat. Wartość końcowa? Masz dwie opcje: zwrot pojazdu do salonu lub jego wykup.

Dlaczego leasing w Benepolu? Dla firm odpowiednio dobrany leasing ma niebagatelne znaczenie chociażby dlatego, że można pozyskać aktywa po koszcie niższym w porównaniu ze środkami, jakie musielibyśmy wydać z własnego portfela. Liczy się też szybkość samej procedury uzyskania świadczenia w stosunku do zaciągania kredytu w banku. Mamy tu do czynienia również z bardziej elastycznymi warunkami uzyskania finansowania – dopasowujesz je do siebie i swojej firmy.

Masz pytania o leasing? W każdym naszym oddziale są fachowcy, którzy pomogą Ci w wybraniu najlepszej oferty. Dostawczy Volkswagen jest na wyciągnięcie ręki.