Zaufanie procentuje

Czas, w którym kończy się fabryczna gwarancja na samochód to przełomowy moment. Przychodzą do głowy różne rozterki i myśli, jak zmiana autoryzowanego serwisu na niezależny warsztat. Tymczasem coraz więcej autoryzowanych stacji serwisowych ma interesujące propozycje dla posiadaczy pojazdów nieco starszych i właśnie z takim rozwiązaniem wychodzimy będąc Autoryzowaną Stacją Obsługi Volkswagena i serwisem pogwarancyjnych marek Grupy VAG. Grupa Benepol oferuje wiele: tańsze linie części zamiennych, programy serwisowe dające zniżki na części i robociznę oraz programy lojalnościowe.

Serwisujesz w ASO – nie ryzykujesz.

Przede wszystkim zacząć należy od tego, że autoryzowane stacje serwisowe mają dostęp do odpowiedniego oprogramowania i sprzętu pozwalającego na kompleksową weryfikację usterek. Dzięki dostępowi do fachowej literatury, mechanik łatwo może sprawdzić co się zepsuło, jaka jest procedura naprawy oraz jakie narzędzia i części będą potrzebne do pracy. Decydując się na długofalową obsługę serwisową masz 100% pewność, że auto naprawiane jest przy użyciu specjalistycznego sprzętu i oprogramowania zatwierdzonego przez Volkswagena, które nie wyrządzi szkód Twojej maszynie. Korzystając z ASO otrzymujesz też gwarancję, którą objęte są zarówno usługi serwisowe, jak i części zamienne. Potwierdzenie wykonanych czynności zawarte jest w dokumencie zlecenia, na fakturze oraz w książce serwisowej. W razie ewentualnych problemów można ubiegać się o naprawę lub wymianę części w ramach gwarancji. Użytkownicy regularnie serwisujący swój samochód mają też większe szanse na zastosowanie tzw. dobrej woli producenta. Mimo zakończenia gwarancji producent auta może dołożyć się do jego naprawy. Podczas okresowych wizyt w serwisie otrzymuje się także wgląd i wiedzę o akcjach serwisowych zalecanych przez producenta. Wielu klientów nie wie o tym i serwisując auto poza siecią ASO płacą za naprawy, które mogłyby być rozliczone w ramach akcji fabrycznych.

Co daje Dożywotnia Gwarancja Mobilności?

Dożywotnia Gwarancja Mobilności Volkswagen zapewnia regularnie serwisowanym autom pomoc w przypadku zdarzeń powstałych na terytorium Polski oraz prawie całej Europy. Ochrona trwa 365 dni w roku i 24 godziny na dobę. Niezależnie od miejsca pobytu, program ten oferuje bezpłatną pomoc drogową dla Twojego Volkswagena i inne bezpłatne usługi w razie awarii, wypadku, kradzieży czy w przypadkach unieruchomienia samochodu. Dożywotnia Gwarancja Mobilności odnawiana jest każdorazowo po dokonaniu wymaganej, okresowej, zależnej od czasu eksploatacji lub przebiegu samochodu, inspekcji serwisowej w Autoryzowanym Serwisie Volkswagena.

Zaufanie procentuje a Ty zyskujesz.

Benepol prowadzi bieżące akcje promocyjne, którymi objęte są także starsze Volkswageny. Sztandarowym przykładem jest program „Zaufanie Procentuje”. Program ten jest bardzo korzystnym rozwiązaniem dla samochodów w kolejnych latach eksploatacji. Dzięki niemu nasi klienci wiedzą, na jaki rabat mogą liczyć przy kolejnej wizycie w serwisie. Im starszy samochód tym większa zniżka – nawet 40% na robociznę i 20% na części! Tym programem przekonujemy, że serwis ASO to nie tylko wysoka jakość świadczonych usług, ale również korzyści finansowe. A jeśli Twój Volkswagen  skończył 5 lat, wykorzystaj jego wiek i sprawdź Pakiety Ekonomiczne Volkswagen, oferujące części z linii Economy, które wraz z montażem znajdziesz w oddziałach Grupy Benepol. Co zyskujesz? Przede wszystkim niższą cenę i gwarancję najwyższej jakości, bo producenta samochodu.

Twoje auto zmienia nabywcę?

Niekwestionowaną korzyścią serwisowania w ASO jest pełna i wiarygodna historia serwisowa Twojego samochodu, którą w chwili sprzedaży przekazujesz nowemu nabywcy. Otrzymuje on zestawienie wykonanych napraw, czynności serwisowych, które w szybki sposób jest w stanie zweryfikować w autoryzowanym serwisie.

Warto zaznaczyć, że Grupa Benepol to również pogwarancyjny serwis pozostałych marek koncernu Volkswagena, czyli Seata, Skody i Audi. Jeśli nie masz czasu, a potrzebujesz wyceny Twojej naprawy bądź szukasz konkretnej części, chcesz się dowiedzieć, ile kosztuje i jaka jest jej dostępność – na stronie www.benepol.pl znajdziesz prosty i funkcjonalny formularz, w którym możesz nakreślić, czego potrzebujesz. Zależy Ci na czasie? Pięć oddziałów (Gdańsk, Szczecin, Warszawa, Gorzów Wielkopolski oraz Grudziądz) czeka, by Ci pomóc.