Trzy filary użyteczności w Benepolu

Marka Volkswagen Samochody Użytkowe od ponad 60 lat dostarcza Klientom lekkie samochody dostawcze, charakteryzujące się niezawodnością, innowacyjnością i najwyższą jakością. W swoim portfolio Benepol posiada trzy szczególne modele w różnorodnych wersjach: Caddy, Transporter i Crafter.

Niezwykle wytrzymałe, praktyczne, oferujące wyjątkowo dużą liczbę wariantów specjalistycznych zabudów, sprawdzają się praktycznie w każdej branży jak i podczas czasu wolnego.

Czy auto robocze musi być nudne? Jakoś się przyjęło, że słowo „użytkowy” kojarzy się głównie z budową i wożeniem worków z cementem. Jednak niemiecka marka pokazuje, że wcale tak nie musi być, a wszystkie trzy poznasz w oddziałach Benepol.

Mistrz miejskich wiraży – Volkswagen Caddy

W oddziałach Benepolu model Caddy ma swoje szczególne miejsce, to też najchętniej wybierany samochód w marce Volkswagen Użytkowe.

Caddy Furgon jest przygotowany na każdy transportowy problem. Przestrzeń ładunkowa o objętości 3,2 m3 daje wiele możliwości. Drzwi przesuwne, wyłożenie podłogi, systemy bezpieczeństwa, wiele możliwości konfiguracji wnętrza – dzięki temu wymagania dla każdego transportu są spełnione. Większe przedmioty można bez problemu przewieźć w Caddy Maxi Furgon – samochód jest dłuższy o 47 cm od standardowego Caddy, a jego przestrzeń ładunkowa ma objętość 4,2 m3 – największą w tym segmencie samochodów. Silniki dostępne dla Caddy Furgon są mocne i ekonomiczne, zużywają mniej paliwa oraz spełniają normę emisji spalin Euro 5.  A jeśli chcesz coś więcej niż Furgon? Zobacz ofertę osobowych wersji Caddy w Benepolu.

Elastyczne wnętrze może być dowolnie aranżowane po to, aby spełniać wszelkie potrzeby – wewnątrz może być od dwóch siedzeń wraz z przestrzenią ładunkową aż do siedmiu siedzeń. System schowków, półek, szuflad oraz siatek doskonale sprawdza się do przewożenia wielu przedmiotów jakie rodzice i ich dzieci muszą i chcą zabrać ze sobą. Jeśli okaże się, że przestrzeni potrzeba jeszcze więcej, można wybrać Caddy Maxi, który jest o 47 cm dłuższy. Którykolwiek model zostanie wybrany – Caddy Startline, Trendline, Comfortline, Comfortline Edition czy Caddy Tramper – w każdym przypadku można polegać na jakości wykonania. Szeroka gama benzynowych i wysokoprężnych silników pozwala oszczędzić paliwo – to dobra wiadomość zarówno dla właściciela i jego portfela, a także dla środowiska. Poproś o pomoc Doradców Handlowych Benepol – pomogą spełnić oczekiwania względem Twojego personalnego Caddy.

Legendarny Transporter – niczego się nie boi

Transporter to nasza duma, nie tylko w Benepolu, ale i w całej marce Volkswagen Użytkowe. Transporter nie ma sobie równych pod względem komfortu wnętrza i jazdy. Od ergonomicznych siedzeń z opcjonalnymi podłokietnikami, poprzez systemy wspomagające kierowcę, po systemy radiowe i nawigacyjne. Wszystkie elementy wyposażenia charakteryzuje oczywiście wyjątkowa jakość i solidność wykonania typowa dla Samochodów Użytkowych Volkswagen. Transporter to legenda, to pierwszy w historii marki samochód dostawczy, to nasze oczko w głowie. Bezapelacyjnie „Król samochodów dostawczych”!

Transporter w wersji Furgon dysponuje uniwersalną, funkcjonalną i obszerną przestrzenią ładunkową. W zależności od rozstawu osi i wysokości dachu jej objętość wynosi od 5,8 do 9,3 m3, a ładowność od 0,8 do 1,4 t. Dzięki prawie pionowym ścianom bocznym możliwe jest wyjątkowo efektywne wykorzystanie tej kubatury. Liczne kombinacje rozstawu osi oraz wysokości dachu mogą być łączone z wieloma wariantami drzwi. Zależnie od wersji i wyposażenia do dyspozycji jest sześć, osiem lub dziesięć uchwytów do mocowania ładunku, umożliwiających zabezpieczenie przewożonego towaru. W ramach wyposażenia dodatkowego dostępne są też szyny do mocowania ładunku montowane na ścianach bocznych i na ścianie działowej. O wszystkie pytania dotyczące Transportera zapytasz naszych Doradców Handlowych w oddziałach Benepol.

Największy format uniwersalności – Mistrz Crafter

Ten największy samochód dostawczy marki Volkswagen Samochody Użytkowe zwraca uwagę swoją nowoczesnością i idealnie dopasowuje się do swoich braci – Caddy, Amaroka oraz serii Transporter. Wnętrze zostało wyposażone w solidne materiały, zmodyfikowano także deskę rozdzielczą. Innowacyjne 4-cylindrowe silniki z systemem wtrysku Common Rail o wysokiej wydajności i niskim zużyciu paliwa zastąpią dotychczasowe 5-cylindrowe jednostki.

Crafter stał się oszczędniejszy i mocniejszy.  Crafter występuje w wielu wariantach: w wersji furgon z trzema różnymi rozstawami osi, z czterema różnymi długościami przedziału ładunkowego i dwoma wariantami wysokości dachu, w wersji kombi do przewozu osób, w wersji skrzyniowej z pojedynczą lub podwójną kabiną kierowcy i w wersji podwozie, stanowiącą idealną bazę dla wszelkiego rodzaju zabudów.

Karoseria Craftera pełnia nie tylko wymagania estetyczne, ale przede wszystkim jakościowe i konstrukcyjne. O wysokiej jakości przekonuje ochrona przed korozją: wszystkie stalowe części karoserii zostały jedno- lub dwukrotnie ocynkowane. 

Poznaj Craftera bliżej – szczegóły w oddziałach Benepol oraz
w zakładce konfigurator na stronie www.benepol.pl