Program Das WeltAuto w Benepolu

Kupno samochodu używanego potrafi być drogą przez mękę. Z czasem możemy dojść do wniosku, że ktoś chce nas oszukać na każdym kroku. Jak temu zapobiec? Jak wybrać auto używane, który będzie nam służyło przez lata? Z programem Das WeltAuto w Benepolu na pewno Ci się uda!

Kupując nowy samochód, naszym jedynym zmartwieniem jest wybór modelu, który będzie nam odpowiadał. Być może będziemy zastanawiać się jak uzyskać kredyt lub leasing, ale nadal jesteśmy w bardzo komfortowej sytuacji.

Jeśli jednak decydujemy się na samochód używany, pojawiają się takie kwestie, jak przebieg czy stan techniczny – i czy są zgodne ze stanem rzeczywistym. Zanim ogłoszenia motoryzacyjne zaczną śnić nam się po nocach, skierujmy swoją uwagę na program Das WeltAuto, który z powodzeniem prowadzimy w Benepolu.

Właściciele samochodów z polskich salonów, z pewną historią i potwierdzonym serwisowaniem w ASO dyktują warunki. Kupując samochód od takiego sprzedawcy, szczególnie jeśli jest to osoba prywatna, która sprzedaje swój samochód po latach użytkowania, mamy największe szanse na bezproblemowe użytkowanie. W Das WeltAuto przeprowadzamy szczegółową weryfikację historii samochodów, dzięki czemu znamy ich faktyczny przebieg i pochodzenie. Programem Das WeltAuto objęte mogą zostać wyłącznie samochody, które posiadają udokumentowaną historię przeglądów i napraw w ASO.

Sprawdzamy dokładnie każdy szczegół w książce serwisowej auta i weryfikujemy wszelkie nieścisłości. W ostatnim etapie kontroli samochody sprawdzane są przez specjalistów z autoryzowanych serwisów Grupy Volkswagen, którzy weryfikują zgodność dokumentacji auta z jego faktycznym stanem. Dzięki tak szczegółowej weryfikacji Klient może mieć pewność, że kupuje auto z prawdziwą historią i przebiegiem!

Pewne auta używane w doskonałym stanie technicznym? Obejrzyj film na kanale Das WeltAuto i przekonaj się, że to możliwe.

Sprzedajemy tylko starannie wyselekcjonowane, pewne auta używane. Pod marką Das WeltAuto oferowane są tylko najlepsze samochody, których zakup gwarantuje Państwa satysfakcję.

Znamy dokładnie przebieg i pochodzenie samochodów używanych na sprzedaż, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować ich niezawodność oraz Państwa zadowolenie.

Zanim nasze samochody trafią do sprzedaży, muszą przejść bardzo długą drogę. Przed zakupem każde z aut jest wyczerpująco sprawdzane – przechodzi szczegółową, zawierającą aż 117 punktów listę kontrolną. Jest to najlepszy sposób pozwalający nam zagwarantować wysoką jakość aut używanych Das WeltAuto.

Dokładne sprawdzenie stanu technicznego to połowa sukcesu. Jeśli sprzedawany przez nas samochód używany wymaga jakiegoś usprawnienia, możesz mieć pewność, że zostało ono wykonane w profesjonalny sposób. Chcemy, aby wrażenia z jazdy były od samego początku wyjątkowe.

Nie podejmuj pochopnych decyzji o zakupie samochodu. Każdy samochód z Das WeltAuto możesz sprawdzić samodzielnie, umawiając się na jazdę próbną.

Gwarantujemy nie tylko zadowolenie, ale również wysoką jakość. Aby zdobyć zaufanie naszych Klientów, na każdy samochód Das WeltAuto udzielamy gwarancji, która zabezpiecza przed ryzykiem związanym z kupnem auta używanego i pozwala cieszyć się bezproblemową eksploatacją.

Znamy się nie tylko na samochodach, ale również na kredytach. Klienci Das WeltAuto mają dostęp do atrakcyjnych form finansowania oraz ubezpieczeń oferowanych w salonach Grupy Benepol. Dzięki temu Klient zyskuje pewność doskonałych rozwiązań finansowych na korzystnych warunkach.

Pomagamy, sprzedajemy i… skupujemy. W sytuacji, w której Klient jest zainteresowany nabyciem nowszego auta, może oddać stary samochód w rozliczeniu. Zaproponujemy za niego korzystną cenę i zagwarantujemy, że trafi w dobre ręce.

Mamy pewność, że każdy kupujący podejmie słuszną decyzję i wyjedzie z naszego salonu pojazdem, którego szukał. Klient może dostosować używany samochód do własnych potrzeb oraz dodać do niego nowe elementy wyposażenia.

Przeglądaj nasze aktualne oferty na: www.benepol.otomoto.pl